Общинска избирателна комисия Карлово


РЕШЕНИЕ
№ МИ - 221
Карлово, 29.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

 Брой мандати за общински съветници

 

          Тридесет и три                                                              33

                             с думи                                                                 с цифри

 

 

Днес, 29.10.2019г., в 18.50ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е петстотин и шестдесет            560   гласове.

(с думи)                               (с цифри)

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:

 

Имена на общински съветници

БРОЙ ГЛАСОВЕ

      с думи                                   с цифри

…………………………………………

…………..............................................................

 

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                               

                                Тридесет и три                                             33

                                      (с думи)                                            (с цифри)

IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

с думи       с цифри

8

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

 Два                           2                

34

ПП ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

 Четири                     4

36

ПП ЕВРОРОМА

  Два                          2

43

ПП ГЕРБ

  Девет                       9

55

Движение за права и свободи- ДПС

  Два                          2

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  Седем                     7

68

Местна коалиция ПП СДС (ПП АТАКА, ПП ДБГ)

  Седем                    7

 V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

8

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1

Андон Боянов Андонов

А

171

2

Иван Добрев Шишков

А

114

3

Атанаска Ангелова Дерменджиева

А

75

4

Николай Маринов Маринов

А

52

5

Христо Савов Димитров

Б

19

6

Русин Радев Ненков

Б

21

7

Борис Спиров Петров

Б

21

8

Миглена Георгиева Бизерева-Бончева

Б

24

9

Стефан Христев Шипкалиев

Б

27

10

Тодор Василев Панев

Б

9

11

Петя Пламенова Георгиева

Б

10

12

Цветан Стоянов Рангелов

Б

9

13

Михаил Рангелов Танчев

Б

5

14

Иваничка Георгиева Коларова

Б

6

15

Любослав Илиев Цендов

Б

10

16

Вела Мичева Петкова

Б

4

17

Борис Милков Шекерев

Б

7

18

Дечко Тотев Тотев

Б

13

19

Лалка Неделчева Димитрова

Б

30

20

Чавдар Димитров Гановски

Б

24

21

Кремена Рангелова Мандалова- Господинова

Б

4

22

Станко Митков Марков

Б

19

23

Краю Цанков Стойков

Б

8

15

НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И

СВОБОДИ

1

Фаня Андонова Гадуларова

А

175

2

Николина Атанасова Карчева

Б

2

3

Елка Георгиева Георгиева

Б

4

4

Мерсин Мустафа Халач

Б

5

5

Рубие Ахмед Карагьоз

Б

3

6

Филип Илиев Ангелов

Б

0

7

Юсеин Али Осман

Б

0

8

Павел Миланов Антонов

Б

1

9

Стефан Юлиянов Юлиянов

Б

0

10

Юлиан Минков Юлианов

Б

0

11

Божидар Симеонов Симеонов

Б

1

12

Вайдин Есмов Асанов

Б

0

28

ДВИЖЕНИЕ 21

1

Лидия Стойкова Стойкова-Чорбанова

А

114

2

Николина Илиева Байрактарова

А

32

3

Антоанета Иванова Първанова

А

19

4

Стефан Красимиров Петков

А

15

5

Юзден Османова Садулова

Б

3

6

Татяна Стоянова Горанова

Б

11

7

Владислав Ботев Стойков

Б

8

8

Бериван Ниязи Шато

Б

3

33

ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ

1

Наска Тодорова Казийска

А

233

2

Коста Щерев Атанасов

А

217

3

Генай Махмудова Махмудова

Б

25

4

Цонка Маркова Иванова

Б

26

5

Петър Станков Маринов

Б

17

6

Любомир Емилов Соколов

Б

2

7

Доброслав Пенев Пенев

Б

11

34

ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО

ДВИЖЕНИЕ

1

Димитър Атанасов Шивиков

А

659

2

Светлозар Аргиров Янков

А

272

3

Бочо Петров Бочев

А

149

4

Илиян Димитров Янев

Б

125

5

Гънчо Койчев Гънчев

Б

123

6

Златка Видолова Видолова

Б

26

7

Христо Иванов Митков

Б

28

8

Гергана Инкова Шойлекова

Б

65

9

Михаил Славов Михалев

Б

13

10

Иван Мирославов Пършев

Б

18

11

Делян Маринов Делчев

Б

64

12

Рангел Христов Станджиков

Б

30

13

Боряна Антониева Николова

Б

44

14

Даниела Емилова Атанасова

Б

15

15

Надежда Красимирова Станулова-Делкова

Б

46

16

Димитър Иванов Арабаджиев

Б

78

17

Павел Георгиев Георгиев

Б

22

18

Ваня Атанасова Атанасова

Б

18

19

Петко Неделчев Комитов

Б

9

 

 

20

Кирил Венциславов Маджаров

Б

51

21

Иван Маринов Цветков

Б

21

22

Радослав Веселинов Белегански

Б

9

23

Самуил Руменов Каратабанов

Б

11

24

Иванка Георгиева Христова

Б

6

25

Николай Иванов Иванов

Б

27

26

Даниел Иванов Копринков

Б

68

27

Иванка Стоянова Трифонова

Б

11

28

Лалка Брайкова Кантимирова

Б

6

29

Костадин Георгиев Куков

Б

18

30

Веселина Ненова Баракова

Б

7

36

ПП ЕВРОРОМА

1

Цветелина Радева Раленекова

А

875

2

Виолета Павлова Иванова

Б

2

3

Румен Атанасов Караджов

Б

21

4

Невен Бориславов Ангелов

Б

3

5

Марин Петров Димитров

Б

29

6

Апостол Ангелов Гаджев

Б

5

7

Лазар Георгиев Петров

Б

5

8

Генади Валентинов Петров

Б

24

9

Недко Йорданов Чонов

Б

1

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

1

Лъчезар Иванов Бакърджиев

А

88

43

ПП ГЕРБ

1

Данка Евстатиева Зидарова-Люртова

А

1389

2

Илиана Минчева Лалова

А

317

3

Розалин Петков Петков

Б

120

4

Доньо Тодоров Тодоров

Б

128

5

Стефка Пейкова Савова

Б

206

6

Николай Цветков Цветков

Б

81

7

Сребра Костова Атанасова

Б

84

8

Татяна Божкова Пелева

Б

69

9

Атанас Георгиев Дафов

Б

123

10

Иван Николов Иванов

Б

167

11

Дарина Стефанова Стеева

Б

70

12

Мирослав Василев Типовски

Б

45

13

Димитър Гъчев Джунов

Б

171

14

Дечко Матеев Керезов

Б

165

15

Кирил Янков Георгиев

Б

63

16

Теодор Делков Шойлеков

Б

78

17

Мано Христов Несторов

Б

28

18

Илиян Трифонов Вълков

Б

139

19

Петьо Енев Тодоров

Б

133

20

Тодор Илиев Данчев

Б

138

21

Веселин Стойчев Делков

Б

13

22

Мария Ангелова Бегова

Б

29

23

Мирослава Генчева Гайтанска

Б

54

24

Слави Петров Джалъзов

Б

42

25

Ганчо Христов Бачкаров

Б

47

26

Марин Петков Георгиев

Б

58

27

Събина Нончева Нешева

Б

203

28

Мариана Борисова Христова

Б

43

29

Станимир Станчев Станчев

Б

63

30

Севдалин Иванов Янков

Б

48

31

Юлиан Тонев Първанов

Б

25

32

Нели Дечкова Сарафова

Б

16

 

 

33

Павел Иванов Павлов

Б

10

44

Българска демократична общност

1

Минко Иванов Иванов

А

77

2

Гергана Атанасова Петкова

Б

1

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

Виолета Димитрова Сеизова

А

117

51

ВОЛЯ

1

Георги Димитров Андонов

А

195

2

Росен Василев Стоичков

А

67

3

Радослав Минчев Денчев

А

66

4

Веселин Николов Коцев

А

47

5

Иванка Георгиева Глушкова

Б

20

52

ПП ДОСТ

1

Кеазим Велиев Козарев

А

84

2

Мехмед Ахмед Кулаксъс

Б

6

3

Осман Хасан Карагьоз

Б

2

4

Наска Борисова Костадинчева

Б

6

5

Дуван Рами Бобев

Б

0

6

Иван Димитров Георгиев

Б

6

7

Валентин Методиев Киров

Б

3

8

Барие Асанова Бобева

Б

6

9

Ибрям Ахмедов Камарлов

Б

6

10

Аксенай Аляйдин Аско

Б

2

11

Еляйдин Юсеин Чапан

Б

3

12

Селвинас Смаилова Мусова

Б

4

13

Гьокчен Смаил Тюркмен

Б

6

14

Чавдар Русев Тодоров

Б

0

55

Движение за права и свободи - ДПС

1

Джемил Ахмед Караали

А

464

2

Мехмед Кеазим Маджур

А

228

3

Емил Методиев Пехливанов

А

182

4

Хюсеин Мехмед Емин

А

128

5

Атанас Юлиянов Шишков

Б

61

6

Филип Илиев Филипов

Б

54

7

Ахмед Фаик Абди

Б

38

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

Манол Василев Манолов

А

1460

2

Диана Любомирова Стайкова

Б

179

3

Пламен Василев Славов

Б

210

4

Стоянка Кръстева Кръстева

Б

131

5

Тодор Ботев Стоянов

Б

63

6

Пенчо Минков Чакръков

Б

173

7

Иван Цвятков Хаджийски

Б

59

8

Зорница Ранчева Ранчева

Б

108

9

Семко Ненов Семков

Б

60

10

Теодора Костова Папазова

Б

38

11

Димитър Петров Бабиков

Б

32

12

Иван Костадинов Станчев

Б

166

13

Радка Петрова Георгиева

Б

69

14

Стоянка Кузманова Неделчева

Б

42

15

Любомир Алексиев Баталов

Б

32

16

Петър Иванов Ганев

Б

163

17

Иван Ненов Иванов

Б

18

18

Владимир Димитров Милушев

Б

49

19

Геца Христова Стефанова

Б

44

20

Мария Ненкова Таслакова

Б

25

21

Васил Иванов Илиев

Б

163

22

Нина Семкова Сариева

Б

28

23

Мария Иванова Атанасова

Б

101

24

Ваня Иванова Чакърова

Б

68

25

Диан Пламенов Пенчев

Б

51

26

Венцислав Йосифов Вакрилов

Б

12

27

Иван Димитров Лютов

Б

33

28

Цветан Боянов Илиев

Б

5

29

Пенка Велева Танчева

Б

11

30

Дамянка Димитрова Симеонова

Б

12

31

Вълко Ганчев Цветков

Б

9

32

Стефан Ангелов Данчев

Б

8

33

Стоян Тодоров Лучев

Б

13

58

Движение ЗАЕДНО за промяна

1

Димитър Методиев Петров

А

197

2

Симеон Брайков Грошев

А

45

3

Стоян Иванов Стоянов

А

30

4

Антоанета Димитрова Тенева

Б

7

5

Евгения Тодорова Митова

Б

22

6

Георги Стоянов Захариев

Б

1

7

Димитър Мачев Трифонов

Б

4

8

Лило Станимиров Ников

Б

2

9

Стоян Николов Ангелов

Б

1

10

Величка Атанасова Цанкова

Б

1

11

Тодорка Митева Цанкова

Б

1

12

Пламен Димитров Петров

Б

4

65

ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА

ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ“

1

Тончо Бонев Бонев

А

59

2

Иван Кръстев Петков

Б

0

3

Димитър Геров Ламбов

Б

2

4

Иванка Вангелова Бонева

Б

0

68

Местна коалиция ПП СДС (ПП АТАКА, ПП

ДБГ)

1

Антон Дзанев Минев

А

936

2

Иван Маринов Моллов

Б

63

3

Тошко Симеонов Стоев

Б

50

4

Веселин Тодоров Божков

Б

215

5

Бонка Атанасова Карчева

Б

76

6

Анастасия Димитрова Чолакова

Б

97

7

Стоянка Димитрова Трифонова

Б

86

8

Тани Петров Пимпилов

Б

42

9

Тодор Иванов Диклиев

Б

81

10

Ерма Димитрова Попова

Б

108

11

Георги Борисов Събчев

Б

78

12

Светлана Проданова Проданова- Каменова

Б

76

13

Владимир Атанасов Стоенчев

Б

96

14

Христина Семкова Краева

Б

31

15

Валентин Петков Трифонов

Б

45

16

Иванка Тодорова Кличева- Върбанова

Б

114

17

Васил Петров Капашиков

Б

47

18

Милен Павлов Алишев

Б

114

19

Пенка Вескова Тошева

Б

53

20

Елен Венциславов Писачев

Б

179

21

Мария Ботева Кирова

Б

21

22

Минчо Генчев Вълчев

Б

50

23

Христо Трифонов Христов

Б

108

24

Атанас Петров Николов

Б

67

25

Красимира Стоянова Димитрова

Б

17

26

Иван Видолов Кацарски

Б

99

27

Георги Цветеславов Георгиев

Б

79

28

Любомир Венелинов Константинов

Б

98

29

Николай Александров Николов

Б

62

30

Георги Илиев Писанов

Б

60

31

Петър Маринов Андреев

Б

61

32

Иван Лилов Трифонов

Б

152

33

Мико Николов Павлов

Б

55

             

 

 

 (Б27роят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, 28в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от 29едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференции30те) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.

VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници Партия/коалиция/местна коалиция/независим ЕГН/ЛН
1 Анастасия Димитрова Чолакова Местна коалиция ПП СДС (ПП АТАКА, ПП ДБГ) **********
2 Андон Боянов Андонов НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ **********
3 Антон Дзанев Минев Местна коалиция ПП СДС (ПП АТАКА, ПП ДБГ) **********
4 Атанас Георгиев Дафов ПП ГЕРБ **********
5 Бонка Атанасова Карчева Местна коалиция ПП СДС (ПП АТАКА, ПП ДБГ) **********
6 Бочо Петров Бочев ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ **********
7 Веселин Тодоров Божков Местна коалиция ПП СДС (ПП АТАКА, ПП ДБГ) **********
8 Виолета Павлова Иванова ПП ЕВРОРОМА **********
9 Данка Евстатиева Зидарова-Люртова ПП ГЕРБ **********
10 Джемил Ахмед Караали Движение за права и свободи - ДПС **********
11 Диана Любомирова Стайкова БСП ЗА БЪЛГАРИЯ **********
12 Димитър Атанасов Шивиков ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ **********
13 Доньо Тодоров Тодоров ПП ГЕРБ **********
14 Иван Добрев Шишков НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ **********
15 Иван Маринов Моллов Местна коалиция ПП СДС (ПП АТАКА, ПП ДБГ) **********
16 Иван Цвятков Хаджийски БСП ЗА БЪЛГАРИЯ **********
17 Илиана Минчева Лалова ПП ГЕРБ **********
18 Илиян Димитров Янев ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ **********
19 Манол Василев Манолов БСП ЗА БЪЛГАРИЯ **********
20 Мехмед Кеазим Маджур Движение за права и свободи - ДПС **********
21 Николай Цветков Цветков ПП ГЕРБ **********
22 Пенчо Минков Чакръков БСП ЗА БЪЛГАРИЯ **********
23 Пламен Василев Славов БСП ЗА БЪЛГАРИЯ **********
24 Розалин Петков Петков ПП ГЕРБ **********
25 Светлозар Аргиров Янков ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ **********
26 Сребра Костова Атанасова ПП ГЕРБ **********
27 Стефка Пейкова Савова ПП ГЕРБ **********
28 Стоянка Димитрова Трифонова Местна коалиция ПП СДС (ПП АТАКА, ПП ДБГ) **********
29 Стоянка Кръстева Кръстева БСП ЗА БЪЛГАРИЯ **********
30 Татяна Божкова Пелева ПП ГЕРБ **********
31 Тодор Ботев Стоянов БСП ЗА БЪЛГАРИЯ **********
32 Тошко Симеонов Стоев Местна коалиция ПП СДС (ПП АТАКА, ПП ДБГ) **********
33 Цветелина Радева Раленекова ПП ЕВРОРОМА **********

  

(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.


 

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Божидар Бакалов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивелина Димовска

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сехер Бекташева

СЕКРЕТАР: Павел Киров

ЧЛЕНОВЕ:

1.Светлана Костадинова

2.Петко Петков

3.Маргарита Рогачева

4.Пепа Шуплева

5.Минчо Радойнов

6.Станимира Христова

7.Адриана Славова

8.Десислава Юнакова

9.Невена Димитрова

 

Председател: Божидар Павлов Бакалов

Секретар: Павел Димитров Киров

* Публикувано на 29.10.2019 в 22:15 часа

Свързани решения:

МИ- 228/31.10.2019

МИ - 229/01.11.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031 

Решения

  • № 257 / 14.01.2021

    относно: Процесуалното представителство на Общинска избирателна комисия -Карлово по Административно дело № 3139/ 2020г. на ХХІХ състав на Административен съд – Пловдив.

  • № МИ - 256 / 01.09.2020

    относно: сигнал, получен на 29.08.2020г. по електронната поща на Общинска избирателна комисия – Карлово, от електронен адрес- [email protected], от tania marinova, с твърдение за подаване на декларация с невярно съдържание от Стоянка Кръстева Кръстева, общински съветник от коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, в Общински съвет - Карлово.

  • № МИ - 255 / 09.07.2020

    относно: Процесуалното представителство на Общинска избирателна комисия -Карлово по Административно дело № 1659/ 2020г. на ХVІІ състав на Административен съд – Пловдив.

всички решения